Рядки історії

В центрі села Лукашівка в 1976 році була побудована нова восьмирічна школа, яка в 1990 р. реорганізована в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У 2002 році отримала статус «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», а в 2004 році – Лукашівський навчально– виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ст.». В школі навчаються не тільки лукашівські діти, а й учні із сіл Лащівка та Єрмолаївка.

Кожен новий рік діяльності навчального закладу – це сходинки на шляху до висоти Педагогічної та Людської.

НВК має структуру:

• різновікова група дитячого садка;

• початкова школа;

• основна школа.

Мета НВК:

сприяти становленню, розвитку, вихованню компетентного учня, що здатний відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Сьогодення школи

В НВК навчається 40 учнів та 20 дошкільнят.

Шляхи розвитку НВК педколектив вбачає у створенні виховного середовища, розвитку творчого потенціалу як вчителів, так і учнів, учнівського самоврядування.

На основі принципів єдності національного і загальнолюдського, гуманізації, безперервності і наступності, диференціації та індивідуалізації, єдності навчання і виховання здійснюються такі основні напрями виховання школярів – морально – патріотичне, правове, інтелектуальне, екологічне, естетичне, фізичне, трудове, родинно-сімейне виховання, формування навичок здорового способу життя.

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi